Tarant Events

Organizacja i obsługa imprez jeździeckich

Interesujący przebieg miał Mikołajkowy Puchar Zespołowy na poznańskiej Woli. Konkurs po raz pierwszy zorganizowany przez zespół Tarant Events i KS Jumping Events.

 

drużyny

Zaprosiliśmy do zabawy w Puchar Narodów młodych adeptów sportu jeździeckiego oraz amatorów. Walka trwała do ostatniego przejazdu. Ostatecznie, wygrała drużyna Blues Brothers oparta na zawodnikach z KJ Sokół Damasławek (Oliwia i Kluadiusz Jach) i KJ Profil Piła (Izabella i Piotr Bąk). Oni, jako jedyni ukończyli konkurs z wynikiem zero punktów karnych. Na taki sam rezultat miała szansę ekipa Reniferów, składająca się z młodych zawodników Podkowy Gruszczyn i KJ Michałówka, jednak oni przekonali się, jak wiele zależy od tego, ażeby panować nad emocjami. Ostatecznie, na ich koncie pozostały cztery punkty karne. Trzecie miejsce zajął zespół Niesfornych Dzieciaków.

Wyniki TUTAJ 

Przyznano też nagrodę specjalną za przebranie, drużynie Dangerous Women, bowiem ekipy startowały w strojach nawiązujących do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. - To nie tylko świetna zabawa, ale i doskonały sprawdzian dla młodych zawodników. Emocje towarzyszyły im do ostatniego przejazdu i mieli okazję zobaczyć, jak wiele zależy od każdego członka ekipy - powiedział Stanisław Stołowski, trener z klubu Podkowa Gruszczyn.

W innych konkursach, na listę zwycięzców wpisali się: Kornelia Smura na Die Kleine Lady (w L i L1), Anastazja Rzyszkiewicz na Groc, Antoni Śliwiński na Ferrari i Maja Kaczmarek na Alfie. 

Fot. Asia Bręklewicz

Najbliższe zawody

Co robimy

Jeździectwo to nasza wielka pasja, która wypełnia nasze życie.
Oferujemy szeroką i kompleksową ofertę w zakresie obsługi imprez konnych.
Nasz cel to kreowanie widowisk sportowych na najwyższym poziomie, które, niezależnie od rangi, podobać się będą szerokiej publiczności. Z naszych usług można skorzystać kompleksowo lub wybrać potrzebny pakiet.


Logo

Organizacja i Obsługa

Zajmujemy się kompleksową organizacją lub obsługą imprez jeździeckich.

Czytaj więcej...
Logo

Gospodarz Toru

Gospodarz toru - Szymon Tarant, ponad 20 lat praktyki i doświadczenia. Oferujemy wynajem przeszkód i dekoracji.

Czytaj więcej...
Logo

Spiker

Rola spikera jest niezwykle ważna w tworzeniu widowiska sportowego. Oferta polsko i angielsko języczna.

Czytaj więcej...
Logo

Public Relations

Proponujemy zarządzanie kontaktami z mediami: prasa jeździecka, internetowe portale jeździeckie, telewizja.

Czytaj więcej...

Zawody

Najbliższe zawody

Archiwum zawodów

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą
Napisz lub zadzwoń do nas.

TARANT EVENTS Szymon Tarant
ul. Chotomińska 41a

+48 602 345 080
+48 792 345 080

tarantevents@gmail.com