Tarant Events

Organizacja i obsługa imprez jeździeckich

To był na pewno udany rok dla zespołu Tarant Events i KS Jumping Events. W 2017 roku byliśmy obecni na 58 imprezach – od kompleksowej organizacji po pojedyncze usługi np. w zakresie gospodarza toru czy spikera. Zaufali nam nie tylko organizatorzy z kraju, ale i z zagranicy (Litwy i Niemiec).

 

Udane były nasze organizacyjne przedsięwzięcia: Majówka z koniem, CSI4* Poznań, Halowe Derby Poznania i CSN Wrocław. Na każdej z tych imprez odnotowaliśmy rekordową w stosunku do minionych lat liczbę kibiców, a ich oraz zawodników pozytywne opinie motywują nas do dalszej pracy.

DSC06630 Kopiowanie

Dla mnie osobiście rok 2017 był przełomowy w karierze gospodarza toru. Możliwość stawiania parkurów na CSI4* oraz podczas Mistrzostw Europy w WKKW to bez wątpienia nobilitacja. O tym, że praca wykonana wspólnie z asystentami była fachowa, świadczą zaproszenia na kolejny sezon, między innymi na CSI3* do Vilamoura w Portugalii.  

002

Jak zwykle z wielką przyjemnością spikerowałem wiele zawodów mniejszej i najwyższej rangi. Zupełnie nowym doświadczeniem było prowadzenie we Wrocławiu, jako konferansjer, ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy Strzegom 2017.

otwarcie ME Wrocław 2

Dynamicznie rozwija się też nasz portal tylkoskoki.pl, który codziennie odnotowuje ponad 7 tysięcy wejść (w rekordowe dni nawet powyżej 12 tysięcy). Cieszy że w opinii wielu fanów i kibiców, dzięki coraz szerszemu zespołowi redakcyjnemu, pozostaje on jednym z najbardziej merytorycznych mediów jeździeckim w Polsce.

2017 rok to też kilka gorszych informacji, głównie w Warszawy, z siedziby Polskiego Związku Jeździeckiego. Najpierw w maju ogłoszono konkurs na nowego organizatora Halowego Pucharu Polski. Niestety jego warunki zostały skonstruowane tak, że nie podjęliśmy się próby pozostania przy projekcie, który kreowaliśmy przez 7 sezonów. Potem w sierpniu zarząd PZJ ogłosił uchwałę o „łączeniu funkcji”. Mimo że później została ona nieco złagodzona, to niestety nadal uderza w wielu fachowców, którzy angażując swoją pasję robili wiele dobrego dla polskiego jeździectwa.

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim dzięki którym ten rok był tak udany. Tym którzy: wspierają nas finansowo, użyczają nam swoich obiektów, ufają nam i swoje imprezy projektują w oparciu o nasze usługi. Nie sposób wymienić tu wszystkich, ale są to: pan Roman Roszkiewicz, Międzynarodowe Targi Poznańskie (Cavaliada), Miasto Poznań, Hipodrom Wola, Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, LKJ Stragona Strzegom, firma WAGO, KJ Agro-Handel Śrem, Gałkowo Masters, wszyscy sponsorzy naszych imprez i wiele innych osób, firm, klubów, zawodników i kibiców.

Dziękujemy i wszystkim życzymy wszystkiego dobrego w nowym 2018 roku.

W imieniu całego zespołu Szymon Tarant

Najbliższe zawody

Co robimy

Jeździectwo to nasza wielka pasja, która wypełnia nasze życie.
Oferujemy szeroką i kompleksową ofertę w zakresie obsługi imprez konnych.
Nasz cel to kreowanie widowisk sportowych na najwyższym poziomie, które, niezależnie od rangi, podobać się będą szerokiej publiczności. Z naszych usług można skorzystać kompleksowo lub wybrać potrzebny pakiet.


Logo

Organizacja i Obsługa

Zajmujemy się kompleksową organizacją lub obsługą imprez jeździeckich.

Czytaj więcej...
Logo

Gospodarz Toru

Gospodarz toru - Szymon Tarant, ponad 20 lat praktyki i doświadczenia. Oferujemy wynajem przeszkód i dekoracji.

Czytaj więcej...
Logo

Spiker

Rola spikera jest niezwykle ważna w tworzeniu widowiska sportowego. Oferta polsko i angielsko języczna.

Czytaj więcej...
Logo

Public Relations

Proponujemy zarządzanie kontaktami z mediami: prasa jeździecka, internetowe portale jeździeckie, telewizja.

Czytaj więcej...

Zawody

Najbliższe zawody

Archiwum zawodów

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą
Napisz lub zadzwoń do nas.

TARANT EVENTS Szymon Tarant
ul. Chotomińska 41a

+48 602 345 080
+48 792 345 080

tarantevents@gmail.com